Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння рахувати предмети – це та базова навичка, яка має бути засвоєна дитиною для продовження оволодіння математичною наукою. Рахування обʼєктів навколишнього світу є першим практичним вмінням, яке стосується арифметики, тож завдяки йому вона перетворюється з суто теоретичної ідеї на практичне і важливе у житті знання. Для тренування вміння рахувати предмети і створена ця вправа. На екрані дитина бачить ряд обʼєктів, які схожі між собою, хоча й не однакові. Серед цих предметів треба відрахувати той, що вказано у завданні, наприклад, третій чи пʼятий. Після цього учень має виділити правильне зображення та виконати з ним певну дію – віддати намальованому під предметним рядом персонажу. Механіка вправи дуже проста: треба просто підрахувати кількість обʼєктів у ряду, щоб виконати ту чи іншу дію саме з потрібним. Але оскільки після цього дитина переходить до наступного етапу, де бачитиме перед собою й інші обʼєкти, й нового персонажа, й нове завдання, то вона буде зацікавлена впродовж усієї вправи. Важливо, що на наступний етап дитина переходить незалежно від того, чи правильний вибір був зроблений на минулому рівні завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.1
Знаходимо елемент за його порядком до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися