Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Складові частини дії додавання є рівноправними. Всім відомо, що від зміни місць доданків сума не змінюється. Але у випадку з відніманням все не так. Відносини між складовими частинами цієї дії зовсім інші, адже зменшуване є найбільшим числом у прикладі. Саме від нього віднімають. У ході виконання цього завдання дитина навчиться знаходити зменшуване. На екрані для цього зображено числовий приклад. У ньому відомі і відʼємник, і різниця, тобто результат дії віднімання. Немає саме зменшуваного. Але знайти його легко – достатньо додати до відʼємника різницю. Саме таким чином дитина розуміє, як між собою повʼязані числа у прикладі. Вираз, що містить віднімання, дитина доповнює, виконуючи дію додавання. Коли учень це робить, то проходить далі у вправі і бачить на наступному етапі вже інший приклад, де теж пропущеним є саме зменшуване. Хоча механіка вправи та спосіб її вирішення залишаються такими ж самими на кожному етапі, оскільки змінюються числа, дитина не занудьгує. Окрім того, це завдання – прекрасний тренажер для навичок додавання. А також цікавості додає сюжетний елемент, адже дитина має не просто знайти зменшуване, а допомогти його відшукати іншому персонажу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.2
Знаходимо невідоме зменшуване
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися