Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий приклад має свій набір складників в залежності від дії, яку він описує. Наприклад, у випадку з додаванням йде мова про доданки з одного боку від знаку рівності, і їхню суму – з іншого. Здебільшого у ході вирішення звичайних прикладів дитина має знайти саме результат дії, тобто суму. Але якщо сума відома, то можна знайти вже невідомий доданок. Такий формат вправ є дуже корисним для розвитку математичного мислення і дозволяє дитині скласти всі знання з цієї дисципліни у єдину цільну картину, розуміючи, як насправді числа взаємодіють та співвідносяться. На екрані учень бачить неповний приклад, якому бракує однієї складової частини, хоча результат описаної дії є. Якщо це додавання, то немає саме одного з доданків. Щоб його знайти, треба від суми відняти відомий доданок. Таким чином, аби завершити дію додавання, дитині доводиться використовувати знання з віднімання. Щоб полегшити задачу, під числовим прикладом міститься кілька варіантів відповіді. І, коли дитина обирає правильний  варіант, то переходить на наступний рівень, де бачить вже інший незавершений приклад.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.1
Знаходимо невідомий доданок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися