Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є комплексним та багатоскладовим тренажером для розвитку математичних здібностей дитини. На екрані учень бачить перед собою малюнок, який представляє собою справжню картину: є тло, персонажі, перспектива, різні обʼєкти, що відрізняються між собою за розмірами, формою, кольором. Деякі обʼєкти пронумеровані – на їхніх зображеннях є цифри. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти всі ці обʼєкти та додати цифри, які на них зображені. Сума, яка вийде у результаті, має бути введена у спеціальне поле під малюнком. Після цього дитина переходить на наступний етап, де бачить вже інший малюнок з іншими цифрами, які знову треба відшукати та додати. Хоча механіка виконання вправи повторюється - малюнок завжди різний. Це додатково зацікавлює учня. І навіть у випадку помилки дитина все одно продовжує виконання завдання, але спершу правильна відповідь з’явиться на екрані. Ця вправа розвиває вміння додавати та є досить корисною для розвитку уваги.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.4
Знаходимо та додаємо числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися