Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аналіз математичного виразу та спроба знайти у ньому помилку є одним із найцікавіших та найулюбленіших типів завдань для дитини. Справа у тому, що в ході виконання таких вправ учень приміряє на себе роль вчителя. Тому уроки, які засвоює учень виконуючи такі вправи, дійсно надовго запамʼятовуються ним. На екрані у цій вправі дитина бачить математичний приклад рівності. З одного боку від знаку більше (або менше – в залежності від етапу вправи) є математичний вираз, який виражає ту чи іншу дію – чи то додавання, чи віднімання. З іншого боку знаходиться аналогічний вираз, але його компоненти теж інші. Завдання учня полягає у тому, щоб вирахувати результати виразів в обох прикладах та проаналізувати справедливість виразу. Якщо все правильно, дитина підтверджує правильність зображення. Якщо ж ні – натискає на відповідну кнопку, після чого проходить на наступний етап вправи, де бачить аналогічний математичний вираз, але вже з іншими цифрами і новим знаком.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.5
Знаходження помилки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися