Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лінійний графік – один із способів вираження інформації про кількість предметів у графічному форматі. Іноді саме лінійний графік є найбільш зручним, а відповідно – і найбільш підходящим для використання. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з ним. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного наступного етапу лінійний графік. Вертикальна вісь означає кількість предметів, а горизонтальна – їх самих. Точка, яка знаходиться на висоті певного числа над зображенням предмета, означає, що обʼєктів цього виду в наявності саме вказана кількість. Ці точки обʼєднані лініями - це відбувається для того, щоб дитина могла відразу порівняти кількість предметів у різних групах і проаналізувати динаміку зміни кількості обʼєктів у них. Учень аналізує цей графік, який він бачить перед собою, після чого уважно читає завдання. Там вказано, кількість яких саме предметів треба відобразити окремо. Дитина спочатку знаходить відповідне зображення обʼєкта, після чого знаходить його точку і число, на висоті якого вона знаходиться. Це число і значить кількість даних обʼєктів. Коли дитина вводить у порожню клітинку під графіком дану цифру, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Цікавість до виконання вправи посилюється завдяки тому, що кожен новий графік відрізняється від попереднього не лише числами, а й тим, які саме предмети за кількістю він аналізує. Різноманіття цих обʼєктів і робить завдання більш цікавим. Крім того, поряд з графіком знаходиться зображення персонажа, якому дитина й допомагає розібратись з показниками кількості. Тож учень не просто виконує суху роботу з числами, а й взаємодіє з героєм завдання.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Аналіз лінійного графіка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися