Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У подвійному графіку є одна особливість: стовпчики у ньому групуються попарно. Тобто між кожною парою є певна відстань, а це дозволяє не використовувати надто багато кольорів для зображення стовпчиків (що зручно для зорового сприйняття), а також в одному і тому самому графіку описувати кількість одних і тих самих предметів, але за різний час.  У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з такими випадками. На екрані перед школярем міститься каркас подвійного стовпчастого графіка з одного боку та таблиця з числовими даними – з іншого. У таблиці є лише дві назви предметів, проте їхня кількість коливалась протягом певного часу або інших обставин, тож кожен вид предметів має по кілька чисел, котрі означають число. На графіку є кілька пар стовпчиків, що поки мають напівпрозорий вигляд. Дитина по черзі заповнює графік, керуючись наступним алгоритмом дій: спочатку знаходить назву предмета, потім – колір стовпчика, який йому належить. Знайшовши число, яке означає кількість цих предметів у першій групі, дитина встановлює стовпчик на відповідній висоті (при цьому він наповнюється кольором до цього рівня, а все зверху зникає), а потім робить так з усіма іншими групами. Після цього школяр переходить до опису кількості іншого предмета у його групах. Коли дитина відтворить стовпчастий графік по парам згідно з таблицею, то пройде на новий етап, де буде подібне завдання, хоча числа, а відповідно і висота стовпчиків буде вже інша. Це завдання не є складним за механікою виконання, однак, вимагає уваги дитини до того, що саме конкретно в цю мить вона робить (з якою групою якого виду предметів працює) та послідовного підходу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.7
Будуємо подвійний графік
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися