Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є досить складною для виконання, однак в цьому й її родзинка, адже механіка її виконання перетворює завдання на цікаву гру. Перед учнем на екрані знаходиться геометрична фігура, яка розділена на безліч інших фігур, що істотно відрізняються між собою. прямокутник може містити в собі кілька квадратів, трикутників різного розміру та кольору, ромби тощо. Деякі фігури пронумеровані, деякі – ні. Така мішанина використовується навмисно для того, щоб заплутати школяра. У завданні, яке знаходиться зверху над фігурою, вказано номер однієї з тих, що знаходяться всередині великої. Дитина шукає її і, знайшовши, має визначити, якому дробу відповідає її місце у великій фігурі. Важливо, що ця вправа дозволяє твердо запамʼятати принцип створення дробів. Дріб – це частина цілого, де загальна кількість частин, на які було це ціле розділено, виражається у знаменнику, причому всі вони мають бути рівні між собою. А чисельник – це те, яку частину займає саме виділена частина. Отже, нумерація фігур та їхнє різноманіття – своєрідна пастка. Знайшовши вказану у завданні фігуру, учень має подумки розділити велику фігуру (яка вважається початковою) на таку кількість частин, щоб обʼєкт пошуків був серед них одним з рівних. Тобто, якщо вказана у завданні фігура є трикутником, дитина має уявити поряд з нею такі ж за розміром трикутники, які повністю займають обʼєм початкової фігури. Загальна їхня кількість – знаменник. Чисельник – це одиниця, адже він виражає одну цю фігуру, яка вказана у завданні, і яку треба шукати.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.14
Частини від фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися