Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При роботі з десятковими дробами увага приділяється багатьом його особливостям, наприклад, тому, як він округлюється або як співвідносить із звичайним. Проте, вже пройшовши певну кількість вправ з цієї теми, необхідно повернутись до основ, тобто до розуміння того, яке число позначає десятковий дріб, котрий може мати, а може і не мати цілий компонент. Найефективніше займатись опрацюванням даного питання можна за допомогою числової прямої. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься новий її варіант, де нуль є початковою точкою, а між ним та цілими числами ще є додаткові щаблі. Під числовою прямою міститься зображення кількох дробів. Учень має перемістити їх на свої місця до прямої. Для цього школяр має провести грамотний та послідовний аналіз. Перш за все, дитина звертає увагу на те, чи є ціла частина. Якщо так, то учень має знайти і відповідне ціле число на прямій. Далі дитина звертає увагу на розряди дробу по черзі від більшого до меншого. Варто памʼятати, що попри динаміку назв розрядів дробу, дробове число є більшим, якщо розряд, ближчий до коми, має більше число. Наприклад, якщо працювати з дробами «0,37889» та «0,51121», то другий з них знаходиться ближче до одиниці. Проте у цій вправі таких великих розрядів не буде – все обмежиться десятими й сотими, щоб учню було простіше орієнтуватись між кількома дробами на прямій. Коли дитина всіх їх перенесе туди на їхні місця, то пройде на наступний етап завдання. Там пряма може зображуватися інакше, наприклад, матиме менше цілих частин, але більше щаблів між нулем та одиницею. Дроби, які треба буде перемістити, теж будуть новими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Десятковий дріб за числовим променем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися