Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з грошима – один з найбільш актуальних способів на практиці використати отримані на уроках знання з математики. При цьому вміння грамотного розпоряджатись грішми, рахувати їх та вміти додавати й віднімати грошові суми є й досить важливим навіть для дитини. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати додавання та віднімання грошових сум. На екрані перед учнем міститься математичний приклад, де замість пари доданків або зменшуваного та відʼємника у звичайному вигляді чисел вказані грошові суми – певна кількість гривень та копійок. Дитина має памʼятати, що в одній гривні сто копійок. В залежності від рівня, розмова може йтися або про віднімання, або про додавання грошей. Інформація подається у стовпчик. Здебільшого кількість гривень виражається у двоцифровому числі, а кількість копійок – теж, адже сотня копійок – то вже одна гривня. Відповідно на практиці це завдання перетворюється на додавання та рахування чисел в розряді тисяч або десятків тисяч, відтак саме подання інформації в стовпчик є найбільш зручним, бо дає можливість порозрядному опрацюванню. Важливо, що не на всіх етапах необхідно визначити суму або різницю частіше один з видів грошей вже є в якості результату дій, тож треба знайти, скажімо, копійки у другому доданку та гривні в першому, коли відома вся сума тощо. Коли учень виконує всі обчислення, то сам вводить потрібні числа у порожні клітинки у прикладі, після чого проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Додавання і віднімання грошових сум
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися