Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Особливість дробів у тому, що вони можуть бути зображені по-різному в залежності від обставин, принаймні деякі з них. Наприклад, десяткові дроби самі по собі є особливим форматом зображення дробу звичайного, де у знаменнику є кругле число з одиницею в якості єдиної значущої цифри, тоді як всі інші – нулі. У десятковому дробі знаменник не пишеться, а виражається у тому, як далеко число чисельника знаходиться від коми, яка ділить число на цілу та дробову частину. Але й серед десяткових дробів зустрічаються еквівалентні. Це означає, що їхнє числове значення спільне, а от зображення – відмінне. Це можливо тому, що іноді у дробу є нулі, які можна не писати, тож в одному варіанті зображення дробу вони є, а в іншому вони відсутні. Значення вони не мають, але впливають на вигляд дробу. Наприклад, якщо у дробу у знаменнику «1000», а у чисельнику «250», то у вигляді десяткового дробу він зображуватиметься так: «0,250», тобто нуль цілих та двісті пʼятдесят тисячних. Однак, останній, тобто крайній з правої сторони числа, нуль можна не писати, адже після нього цифр нема. Відтак еквівалентом названого вище дробу є дріб «0,25», тобто нуль цілих і двадцять пʼять сотих. Різниця суттєва в плані назви та зображення, однак при обчисленні різниці між ними нема, відтак вони можуть взаємно замінити одне одного. А оскільки при зображнні чисел відбувається природнє ж скорочення символів, здебільшого «0,250» перетворюється на «0,25». Виконуючи цю вправу, дитина має до поданого в центрі екрана дробу підібрати еквівалент за схемою, яка була описана вище. На кожному етапі еквівалент до дробу є тільки один, а після його вибору всі числа на екрані змінюються.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Еквівалентні дроби
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися