Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вивчила тему скорочень дробу, а також зрозуміла, як знаходити дроби-еквіваленти, ці теми залишається опрацювати на практиці. Найкраще та найпростіше це зробити через вправу, що має ігровий аспект. Саме таким є дане завдання. На екрані перед учнем міститься робоча зона з багатьма звичайними дробами. Всі вони відрізняються між собою, крім того, вони ще й виповнені у різному кольорі, а цифри мають різний розмір. Це додає різноманіття завданню та візуальному ряду вправи. Над робочою зоною сформульовано мету вправи. Школяр бачить там дріб, до якого треба підібрати або всі еквівалентні дроби з робочої зони, або всі не еквівалентні – в залежності від рівня вправи предмет пошуків може змінюватись. Тож школяр використовує дріб із завдання, як орієнтир. Якщо серед дробів під ним необхідно знайти ті, котрі є еквівалентом для дробу-орієнтиру, то пошук відбувається за наступним алгоритмом: знайти треба дроби, які не можна скоротити або збільшити до того, що є вказаним у завданні, шляхом множення або ділення чисельника та знаменника на одне й те саме число. У випадку, коли треба знайти дроби, які не є еквівалентами, алгоритм дій протилежний. Учень аналізує всі дроби на екрані по черзі, порівнюючи їх з дробом орієнтиром. Виділяючи ті, які треба учень проходить на наступний етап вправи, де зміниться і завдання, а набір дробів для роботи, і візуальне оформлення. Щоб додати вправі більшого ігрового аспекту, кожен рівень також супроводжується малюнками, на яких зображуються різні чарівні істоти, казкові розумні звірі, дружелюбні прибульці або монстрики.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.12
Гра "Зайвий дріб"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися