Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тему опрацювання ймовірностей, де дитині пропонується зрозуміти, вірогідність якого варіанту розвитку подій є найбільшою. Для цього було обрано формат гри «Колесо фортуни», яка є досить відомим конкурсом. У різному оформленні ця гра використовується вікторинами та лотереями по всьому світі вже не один десяток років. Суть гри проста: є колесо, яке розбито на сектори. Значення кожного такого сектора своє, наприклад, у цій вправі вони зображені в різний колір. Колесо крутиться, а коли зупиняється, то один із секторів знаходиться поряд з умовною позначкою. Колесо зроблено таким чином, щоб не можна було штучно направити його обертання. Незалежно від сили, з якою його крутять, після того, як воно зробить повний оберт, стає зрозуміло, який сектор випаде. Це залежить від ймовірностей. Якщо кількість секторів, що мають один й той самий колір, рівна, а між собою за розмірами вони теж однакові, то те, якого кольору буде виграшний сектор залежить від чистої удачі. Однак, якщо один із секторів більший, або якщо колесо розділено на сектори, серед яких один колір превалює, то саме його випадання має найбільшу вірогідність. Наприклад, колесо розділено на дев’ять рівних секторів: два червоних, пару жовтих, пару зелених і три сірих. Відповідно, більша вірогідність, що колесо зупиниться тоді, коли умовний стопер буде на секторі сірого кольору. Керуючись цими правилами, дитина на кожному етапі цього завдання вибирає колір, який випаде з більшою ймовірністю у конкретному рівні. Коли дитина робить свій вибір, то проходить до нового колеса, де буде інший набір секторів, серед яких переважатиме вже інший колір. Щоб успішно пройти це завдання, учень має не лише розуміти тему ймовірностей, а й також проявити уважність.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.3
Колесо фортуни
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися