Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більш популярний вид графіків – круговий. Він використовується для того, щоб порівняти кількість предметів, що належать до різних груп, які в свою чергу об’єднуються у щось одне ціле. Наприклад, відомо, який прибуток за рік мала компанія. Джерела прибутку різні. Кількість цих джерел (різні товари або послуги тощо)будуть зображуватись різними сегментами або секторами кола. А ось те, якого розміру будуть ці сектори, залежить від того внеску у загальний прибуток, який надала саме ця частина, цей сегмент. Це схоже на роботу з дробом. На екрані перед дитиною міститься круговий графік – новий для кожного наступного рівня завдання. Учень, перш за все, має розшифрувати та зрозуміти для себе інформацію, яка у графіку закладена. Кожен сектор має свій розмір, свою частину від цілого. Вона, ця частина, вказана і в числовому еквіваленті. Під графіком є розшифрування того, що значить кожен колір, яку групу предметів там описано. Поряд з графіком міститься таблиця, де ця ж інформація подається у звичайному числовому форматі. Числа переплутані місцями. Дитина має проаналізувати графік, аби співзіставити розмір кожного сектора та число на ньому з тим, які предмети цим сектором описуються. Коли дитина відповідно до графіка перенесе у таблиці числа на свої місця, то пройде на наступний етап. Там треба буде виконати аналогічні дії, хоча графік, звісно, буде інший. Важливо, щоб дитина розуміла: незалежно від кількості предметів у групі, розмір сегмента залежить саме від того, яку частину цілого ця група складає. Якщо в одному графіку «п’ять» штук умовних об’єктів – це вже половина круга, то в іншому це буде лише невелика його частина. Відповідно саме тому й порівнювати внесок кожної групи простіше саме завдяки цій формі подачі інформації.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.12
Кругові графіки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися