Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень давно вивчив, що таке дріб – частина цілого, яка менша, ніж одиниця, але більша, ніж нуль. Кількість рівних частин, на які було розділено цю одиницю, відображає знаменник, а те, яка кількість цих частин була виділена, відображається у чисельнику. Таким чином, чисельник має завжди бути меншим, ніж знаменник. Дріб, який порушує це правило, називається неправильним. Це означає, що число, яким він є, більше, ніж одиниця, інколи значно. У ході виконання цього завдання дитина навчиться перетворювати неправильний дріб на мішане число, котре поєднує у своїй структурі і цілий компонент, і дробовий. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи міститься зображення одного такого дробу. По іншу сторону знака рівності міститься каркас мішаного числа, сама наявність якого є, певною мірою, підказкою для дитини, адже завдяки ній учень розуміє, що це число має містити і цілу, і дробову частини. Для того, щоб визначити, які там мають бути числа, школяр має розділити чисельник на знаменник. Частка, яка залишається в результаті такої операції, стає цілим числом, остача (яка є обовʼязково, інакше б не було сенсу в існуванні дробу) перетворюється на чисельник, тоді як знаменник завжди залишається таким самим, як і був. Коли дитина вводить всі числа у свої порожні клітинки, то проходить на наступний етап до аналогічного завдання. Метод перетворення неправильного дробу на мішане число завжди один і той самий, хоча, звісно, числа будуть новими для кожного наступного рівня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.7
Перетворення неправильного дробу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися