Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь – це, мабуть, найкращий та найбільш зручний спосіб демонстрації місця числа серед інших та порівняння їх між собою. У ході виконання цього завдання дитина пересвідчиться в цьому. На екрані перед школярем на кожному етапі завдання міститься зображення такого променя. На ньому у природному порядку розміщено різні числа. Інколи є всі числа, інколи на прямій спостерігаються порожнини, інколи специфічний «крок» може змінити розуміння прямої (наприклад, числа розташовуються через один або через три), тож варіантів зображення безліч. Над прямою міститься формулювання завдання. Дитина читає його та розуміє, за яким критерієм необхідно виконати відбір чисел. Скажімо, треба виділити всі числа на прямій, які менші за «34», але більші, ніж «22». Тоді дитина послідовно виділяє кожне з чисел, що підходять під цей опис. Спочатку школяр знаходить числа, які вказані у завданні, на які треба орієнтуватись, після чого натискає на потрібні. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап, де не лише вигляд та оформлення числової прямої буде іншим – зміниться також і критерій. Завдяки цьому завданню школяр зможе навчитись краще орієнтуватись у числах, використовуючи пряму як орієнтир. Таким чином, дитина робить перший крок до ефективного, вільного та швидкого порівняння будь-яких чисел, а веселі, яскраві та милі малюнки, які супроводжують кожен етап, роблять роботу над темою більш схожою на гру, ніж на навчальне завдання.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.8
Порівняння чисел за числовим променем
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися