Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Сортування – операція не стільки математична, скільки цілком життєва. Виконання цієї дії потрібне у багатьох технічних професіях та й просто у побуті, аби тримати у порядку власне житло. Якщо більшість математичних дій треба «перекладати» на сюжетну основу опису життєвих обставин, де ці дії потрібні для використання, то з сортуванням все простіше. На кожному етапі завдання перед дитиною міститься зображення історії, де виконується розподілення предметів або утворення послідовності обʼєктів різного характеру. У завданні вказується, скільки предметів у першій групі, скільки – у другій, третій. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб визначити кількість предметів у наступних групах, тобто продовжити послідовність, вгадавши наступні дії персонажів, які її утворили. Під задачкою міститься кілька варіантів відповідей. Дитина уважно читає умови завдання, знаходить дві найближчі сусідні групи предметів і знаходить різницю кількості обʼєктів у них. Цю різницю слід додати до найбільшого числа – щоб продовжити послідовність у напрямку зростання; або відняти від меншого – щоб продовжити її у напрямку спадання. Якщо ж персонаж історії утворює послідовність за іншим принципом, то учень має зрозуміти, за яким і самостійно відтворити його для її продовження. Ця вправа є досить простою, адже всі послідовності містять відносно невеликі числа, а крім того, вони й досить цікаво змальовані. Акцент у вправі робиться саме на описі цікавих ситуацій, де потрібним є навичок продовження послідовності. Кожен рівень супроводжується й набором малюнків, на яких зображується те, про що йдеться в умовах завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Послідовності в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися