Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Чим більше обʼєктів знаходиться у системі координат, тим складніше розібратись з нею та її структурою. Якщо відразу надати дитині зображення системи координат з великою кількістю однакових зовнішньо точок, то він може заплутатись. Тому тут, у першому завданні, де на системі координат відразу кілька обʼєктів, замість точок використовуються зображення різних предметів, наприклад, фруктів. Малюнки досить маленькі, щоб розміщуватись буквально на одній точці в системі, і відповідно їхні координати вгадати досить просто. На екрані перед школярем на кожному етапі знаходиться зображення нового набору таких предметів, які розкидані по полю координат довільно. Над системою координат вказано, де саме знаходиться той предмет, який треба знайти. Дитина шукає його за координатами, які позначаються традиційно – двома цифрами у круглих дужках, де перша – це координата по осі «ікс», а друга – по осі «ігрек». Коли школяр знаходиться цей предмет, то вибирає назву його виду з-поміж варіантів під системою координат. Після того, як школяр визначить, який саме обʼєкт знаходився на тій чи іншій точці, починається наступний етап з аналогічною механікою виконання. Різноманіття предметів, що знаходяться на системі координат додає вправі не лише більшої естетичної привабливості, а й робить її цікавою з точки зору виконання, адже дитині цікаво, з чим вона стикнеться наступного разу. За допомогою виконання цього завдання школяр водночас і тренує вміння знаходити точку на системі координат, і звикає до наявності в ній багатьох обʼєктів для опрацювання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.3
Предмет за координатою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися