Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи шкільні завдання та вправи, дитина має знайти точний результат. Проте іноді більш корисно знайти приблизну, а не точну відповідь. Цим і займатиметься дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься приклад – новий для кожного наступного етапу – з дією множення. Після двох множників, кожен з яких є багатоцифровим числом (як мінімум, у розряді десятків), міститься не знак рівності, а знак «більше» або «менше», після якого є те чи інше число. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, чи правильним є цей вираз, тобто, чи дійсно результат цього прикладу відповідає вказаному знаку і числу, що розташоване після нього. Тобто знаходити конкретну відповідь начебто й не доведеться, проте без хоча б певних обчислень знайти точну відповідь на це питання не вдасться. Як зорієнтуватись дитині? Перш за все, треба помножити між собою цифри, які знаходяться у найбільших розрядах. Результат ще не обовʼязково увійде у кінцевий добуток, адже на більший розряд впливають числа з менших, проте це допоможе дитині зорієнтуватись у числах прикладу. Зрозумівши, чи більша, чи менша відповідь на приклад від вказаного числа, дитина вибирає один з двох варіантів, які знаходяться під виразом, після чого проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, при чому там будуть не лише інші числа, а й інший знак: якщо минулого разу добуток мав бути більшим, ніж певне число, то цього разу він має бути меншим. Варіанти відповіді мають цікаве ілюстративне оформлення: на екрані зображено двох персонажів з відповідною мімікою та знаками до свого варіанту відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.8
Приблизне значення прикладу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися