Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цього разу, коли школяр вже нагадав собі всі правила знаходження невідомих елементів різних виразів та навчився розвʼязувати досить складні багатокомпонентні рівняння, настає час рухатись далі. Кожна тема з математики після першого знайомства опрацьовувалась за допомогою текстових задачок. У цій формі можна викласти майже будь-яку тему, адже кожна задачка – це цілком життєва ситуація. Тож за допомогою них дитина водночас і знаходить способи використання власним знанням та вмінням по роботі з числами, і разом з цим бачить, наскільки корисними можуть бути ці знання та навички. На екрані перед школярем міститься текст задачки – нової для кожного наступного етапу завдання. Дитина читає умови та бачить: у сюжеті йде мова про ситуацію, вирішення якої можливо лише шляхом обчислень, проте результат цих обчислень вже є відомим, як і кількість предметів в одній групі, тоді як кількість обʼєктів в іншій залишається невідомою. Знаючи, який процес відбувався між ними (додавання ,віднімання, множення або ділення), дитина може зрозуміти, яке саме рівняння має текстовий формат. Один з членів прикладу заміняється літерою, як і у будь-якому рівнянні. Число-результат залишається по одну сторону від знака рівності, а відомий компонент – разом з «іксом» чи «ігриком» – по іншу. Залишається зрозуміти, як вони повʼязані, тобто яку дію слід вибрати для опису відносин між цими числами при досягненні вказаного результату. Зробивши це, дитина зможе вибрати варіант рівняння, який підходить для цієї задачки. Вирішувати саме рівняння не доведеться – достатньо буде просто скласти рівняння на основі тексту. Після цього школяр проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, хоча сюжет і числа там будуть іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.9
Складаємо рівняння до задач
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися