Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Діаграми можуть використовуватись по-різному. Різноманіття способів їхнього застосування робить їх надзвичайно корисними, адже вони можуть описувати зовсім різні поняття у межах однієї системи. Зокрема це стосується поняття частоти, яке буде опрацьоване школярем у ході виконання даного завдання. На екрані перед дитиною міститься частотний графік. Він схожий на парний стовпчастий. Кожному об’єкту обчислень присвячено два стовпчика. Перший відповідає кількості, другий – частоті. Відповідно він, це другий стовпчик, переводить питання обчислення у плоскість часу. Наприклад, один футболіст забивав кожного матчу по два голи, а другий – по три. Здавалося б, очевидно, що другий забив більше, однак перший виступав у п’яти матчах, а другий – лише у двох. Відтак загальна кількість забитих м’ячів у ворота суперника більша саме у першого футболіста, адже він забивав голи частіше. Поряд з графіком міститься переклад інформації у формат таблиця. Вона слугує головним орієнтиром для дитини. Учень уважно вивчає графік, співзіставляє обидва стовпчики для кожного з об’єктів підрахування. Розуміючи, що означає частота та те, як вона пов’язана з кількістю, дитина проводить потрібні обчислення, присвячені пошуку загального числа об’єктів, що пов’язані з названими персонажами. У завданні над графіком міститься вказівка на те, що далі з цими відомостями треба зробити. Наприклад, виділити гравця, який забивав за сезон найменше, або найбільше голів тощо. Умови змінюються на кожному етапі. Дитина, виконавши всі обчислення, вибирає правильний варіант з кількох наданих біля графіка. Важливо, щоб школяр розумів: не частота сама по собі вирішує остаточну кількість предметів обчислення, а її зв’язок з кількістю предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.10
Робота з частотними діаграмами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися