Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Стовпчасті графіки іноді мають форму подвійних. Це означає, що подані там блоки інформації про кількість предметів у різних групах групуються по два стовпчика для більш зручного порівняння кількості між ними та між такими групами. Це зручно, оскільки, якби у такому велику графіку між стовпчиками не було різниці у відстані, через те, що кожен з них виповнено у своєму кольорі, розібратись було б нелегко. Крім того, іноді предмети групуються за логікою аналізу. Наприклад, перша пара стовпчиків – це два види овочів, друга – фруктів. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати саме з такими подвійними графіками. На екрані перед школярем міститься дві робочі зони. В першій – стовпчастий графік, де є кілька пар стовпчиків, котрі означають ту чи іншу кількість названих там предметів. Друге зображення – таблиця. Вона є незавершеною – у ній є немало порожніх клітин, куди треба вписати відповідні числа. Виконати це можливо, тільки орієнтуючись за стовпчиками. Справа в тому, що у таблиці не уточнюється, який саме із кількох стовпчиків однакового кольору треба проглянути. Дитина аналізує висоту того стовпчика, який знаходиться поруч із ним, потім дивиться на число у таблиці (біля кожної порожньої клітинки є клітинка з числом), і співзіставляє їх. Наприклад, якщо з таблиці  відомо, що срібних медалей у першій групі «20», а золотих – невідомо, то серед всіх стовпчиків таблиці учень має знайти той, який означає срібні медалі та сягає висоти «20». Висота сусіднього стовпчика золотих медалей (саме сусіднього, а не якогось іншого!) і є числом, яке треба ввести у таблицю. Коли дитина, керуючись графіком, заповнює всі пропуски у ній, то проходить на новий етап.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Робота з подвійними графіками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися