Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Гроші – це те, завдяки чому відбувається обмін товарами та послугами у суспільстві. Вони є досить корисними в цьому сенсі, адже з їхньою допомогою можна придбати потрібні для себе речі, але й цим їхні можливі соті не обмежуються. Відтак просто зосереджуватись на грошах як на інструменті для демонстрації правил математик, не варто робота з ними сама по собі має кілька особливих тонкощів, і з ними варто познайомитись, чому й присвячено дану вправу. Конкретно це завдання повʼязане з питанням вигідності тої чи іншої покупки. Коли йде мова про товар, який продається, дитина має розуміти, що у випадку з двома варіантами для покупки, які мають однаковий рівень якості, варто брати дешевший. На екрані перед школярем міститься зображення задачки, яка дає дитині вибір: купити більше за більшою ціною, або менше – за меншою. Нюанс в тому, що при зменшенні кількості на другий товар до рівня першого, їхня вартість не буде рівною. Відповідно дитина має зрозуміти, що купити два кілограми печива за «70 гривен», вигідніше, ніж один кілограм вафель – за «37», бо один кілограм печива коштує менше, ніж один кілограм вафель. Таким чином, стикаючись на кожному етапі з такими ситуаціями, школяр вчиться правильно співвідношу вати вартість товарів та послуг, розуміючи те спільне, до чого їх можна приводити. Адже і для правильного порівняння в рамках даного прикладу можна було б ціну за кілограм вафель помножити на «2», щоб їхня кількість була однаковою – і тоді все рівно дитина б побачила, що вафлі дорожчі. Важливо, що біля варіантів відповіді є активна кнопка, при натисненні на яку дитина побачить підказку – пояснення принципу порівняння вигідності тої чи іншої покупки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.5
Що вигідніше придбати?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися