Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа бувають простими та складеними, при чому других – більшість. Простими числами називаються такі, котрі можна без остачі розділити тільки на них самих та на одиницю. Складеними ж називаються всі інші. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься орієнтуватись у цих числах. На екрані перед учнем міститься робоче поле, де знаходяться різні числа. Деякі з них – прості, тоді як всі інші – складені. У завданні, формулювання якого знаходиться зверху, вказано, які саме числа треба виділити. Оскільки робоче поле не має вигляду таблиці або іншого розділеного на сектори поля, всі числа виповнені у різних кольорах. З одного боку, це урізноманітнює візуальний ряд вправи, а з іншого – не дозволяє цифрам змішуватись: по кольорах відразу зрозуміло, які цифри до яких чисел належать. Отже, дитина виділяє потрібні числа, пілся чого проходить на наступний етап завдання. Тема простих та складених чисел – одна з небагатьох у математиці, для вивчення якої не потрібні навички аналітичного мислення, а треба лише завчити інформацію. Оскільки прості числа становлять досить великий багаж інформації, під робочим полем є підказка – список таких чисел. Проте користуватись цією підказкою слід лише у крайньому випадку. Без неї дитина по черзі аналізує кожне число і намагається пригадати, до якого з видів воно належить. А щоб зробити це завдання більш цікавим для виконання, на екрані на кожному рівні робоче поле супроводжується ілюстраціями, які, хоча й не мають звʼязку з математикою, виповнені у цікавому та приємному стилі, тож заохочують дитину до виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Складені числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися