Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з грошима відносить до таких операцій, які водночас мають звʼязок і з суто академічною стороною математичної науки, і в ой ж е самий час переводять знання такого роду у суто практичну площину, адже робота з грошима є важливою для людей будь-якого віку, в тому числі і для дітей. Цього разу для закріплення практичних навичок такої роботи дитина буде тренуватись виконувати текстові задачки, де об’єктами роботи є грошові суми. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься одна така задачка. Згідно з її умовами необхідно або додати, або відняти ту чи іншу кількість грошей. Те, яку саме дію треба використати, не говориться прямо. Учень має сам це зрозуміти з опису ситуації, адже кожна задачка – це цілком життєвий сюжет, грамотне побудування якого лише підкреслює актуальність вправ, присвяченій роботі з грошима. Всі операції з гривнями та копійками дитина виконує подумки. Під задачкою є кілька тверджень, а не просто числових варіантів відповіді. Саме такий оригінальний підхід до вибору відповідей перетворює задачку з текстового прикладу на дійсно цікавий сюжетний текст. Крім того, на кожному етапі міститься й набір ілюстрацій, що повʼязані з тим, про що йде мова у задачці. Таким чином, візуальна складова вправи посилює цікавість до успішного її виконання. Дитина, ретельно вивчивши задачку та виконавши потрібні дії, має вибрати з-поміж цих тверджень правильне. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап завдання до нової задачки подібного ґатунку.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Задачі на додавання і віднімання грошових сум
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися