Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тему вивченні відсотків, причому робити це дитина буде за допомогою текстових задачок. Вони є найдоцільнішим способом закріпити розуміння учня того, чим є відсотки. Справа в тому, що задачка – це маленький сюжет, оформлення прикладу у словах. Зазвичай задачки просто посилюють цікавість учня до теми завдяки сюжетному компоненту, або демонструють життєвість використання математичних знань. Однак, у випадку з відсотками ця роль задачок доповнюється й тим, що у тексті задачки завжди вказується взаємозв’язок між ними та числом. Відсотки – це не окрема система вимірювань або просто «інші» числа. Відсотки – це частина поданого числа. Наприклад, «50%» є половиною (адже «50» є половиною від сотні), а відповідно, якщо йде мова про «50%» від «347 000», то це «173 500». На екрані перед учнем міститься нова для кожного наступного етапу математична задачка. Вона є маленькою історією, де вказана кількість об’єктів опрацювання та те, який їхній відсоток було відокремлено у той чи інший спосіб. Дитина ж має дати відповідь на питання задачки, скажімо, про те, яким є число відокремлених об’єктів, знаючи, який відсоток вони становлять. Або навпаки – визначити початкову загальну кількість об’єктів, знаючи задіяну частину та те, який відсоток від загального числа вона становить. Цього разу варіантів відповіді не буде. Натомість під текстом задачі є порожня клітинка. Туди школяр вписує число-відповідь після того, як проведе всі обчислення. Саме розуміння природи відсотків та їхнього зв’язку зі звичайними числами і дає можливість виконати саме ту послідовність дій, яку треба для того, щоб знайти відповідь на питання задачки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.4
Задачі на знаходження відсотків від числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися