Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа узагальнює знання з теми виконання математичних дій (додавання та віднімання) з десятковими дробами, і робить це у досить цікавий спосіб, водночас і більш складний, ніж звикла дитина, і більш інтригуючий. Формат подання інформації – таблиця, яка водночас і дає розуміння того, яку саме дію треба виконати у кожному конкретному випадку та з якими саме числами. На екрані перед учнем міститься зображення таблиці – нової для кожного наступного етапу. У цій таблиці вказана літера – умовна позначка, за «маскою» якої ховається те чи інше число: або десятковий дріб, або ж мішане число. Значення літери надається, тож дитина знає про те, що саме це за число. Під буквою міститься кілька виразів, що містять як її, так й інші дроби, з якими ця літера має ту чи іншу взаємодію. Наприклад, вираз «а+0,34» тощо. Поряд з цими виразами є порожні клітинки. Знаючи, що означає «а» або ж інша літера, дитині залишається просто виконати цю дію. Виходить, що головна складність цієї вправи полягає у правильній послідовності дій. Спочатку дитина підставляє під кожну літеру відповідний дріб, потім по черзі виконує (подумки) всі дії, порозрядно додаючи або віднімаючи, після чого, не заплутавшись, вписує саме у ті клітинки, в які потрібно дроби-результати. І після того, як школяр заповнить цю таблицю повністю, він перейде на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій, але як літера, так і дроби там будуть вже іншими. Завдяки цьому завданню школяр вчиться виконувати більший обсяг роботи, але робити це і правильно, і швидко завдяки кращому, більш ефективному оформленню.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Заповнюємо таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися