Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Досі для розуміння природи десяткових дробів дуже часто використовувався приклад звичайних, тож дитина має памʼятати їх взаємозвʼязок. Десяткові дроби – це просто інший формат зображення дробового числа, а не інший, окремий вид. Відтак деякі звичайні дроби можна перекласти у формат десяткових. Які? Тільки ті, що у знаменнику мають кругле число, де є самі лише нулі та одиниця в якості єдиної значущої цифри, з якої знаменник починається, наприклад, «10», «10 000» тощо. Кількість нулів у знаменнику визначає положення чисельника відносно коми, що у десятковому дробі розділяє цілу частину числа від дробової. Наприклад, якщо у знаменнику число «100», значить чисельник – це «соті». Скажімо, якщо чисельник – це число «75», дріб виглядає як «нуль цілих та сімдесят пʼять сотих», тобто «0,75». Але навіть якщо чисельник – одноцифрове число, а знаменник – багатоцифрове кругле, перше, на що треба звертати увагу, це саме знаменник. Тобто, якщо чисельник при знаменнику розміром у сотню становить всього «2», то це все рівно «дві сотих», тобто «0,02», тобто двійка знаходиться на своєму розряді, а розряд десятих займає нуль. Адже знаменник означає кількість частин, на яку поділили умовну одиницю, а чисельник – ті з них, які було «взято». На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нового звичайного дробу, який можна перекласти на формат десяткового. По іншу сторону знаку рівності знаходиться каркас десяткового дробу з комою, яка означає початок дробової частини. Учень має вписати потрібні цифри туди. Коли школяр це зробить, то пройде на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.12
Запис десяткого дробу за звичайним
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися