Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься на практиці знаходити невідомий кут фігури. На екрані перед школярем міститься зображення однієї такої фігури на кожному етапі завдання. Школяр вивчає її, розуміючи її основні характеристики, до якого виду вона належить, та які розміри у відомих кутів. Один з них залишається невідомим, і мета дитини – знайти його величину. Поряд з зображенням фігури є активна кнопка, натискання на яку викличе підказку. В ній буде описано, як саме для цієї конкретної фігури знайти невідомий кут. Спосіб є індивідуально підходящим для кожного етапу. Наприклад, якщо йде мова про трикутник, то школяру нагадують, що сума його кутів завжди дорівнює «180» градусам, тож від цього числа залишається відняти суму двох інших відомих кутів. Якщо ж на екрані чотирикутник, то учню пропонується спершу провести лінію між його кутами так, щоб розділити його на два трикутника. Після цього залишається тільки знову використати правило з сумою кутів трикутника. Коли учень виконує всі потрібні дії та знаходить невідомий кут, то має сам вписати результат своїй обчислень у порожню клітинку під малюнком. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Керуватись цією підказкою можна лише у випадку, коли дитина дійсно не може знайти спосіб знаходження невідомого кута. Важливо, що варіантів відповіді нема, тож школяру доведеться опиратись лише на власні знання та навички.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.17
Знаходимо невідомий кут фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися