Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лінійний графік є досить цікавим та корисним видом графіків, який дозволяє як зображувати число предметів у різних групах, так і порівнювати їх між собою наглядно. Це відбувається за наступним алгоритмом. Горизонтальний ряд графіка – це «зразки» обʼєктів, тобто зображення або назва предметів, кількість яких описується. Вертикальна вісь – це числа від нуля і до актуальної для даного графіка межі. Точка, яка знаходиться над назвою предмета та на висоті певного числа і означає кількість цих предметів у даній групі предметів. Найближчі точки обʼєднуються лініями. Власне, картина цих ліній і називається гістограмою графіка, яка є своєрідним його звітом. У ході виконання цього завдання дитина шукатиме потрібну для умов побудування графіка гістограму. На екрані перед дитиною міститься пара графіків лінійного типу – нова пара для кожного наступного рівня вправи. Вони співпадають за назвами описуваних предметів та за кількістю і характером чисел, що були використані. Проте гістограми різні – а відтак різною є і кількість предметів у кожному виді для кожного з графіків. У формулюванні завдання, яке знаходиться над парою графіків, міститься кількість предметів у кожній з груп позначена окремо. Дитина знаходить графік, що має повне спів падіння з тим, що вказано у завданні. Коли дитина це робить, то виділяє даний лінійний графік, адже це значить, що вона знайшла правильну гістограму. Після чого починається наступний етап вправи з новою парою гістограм у однакових, якщо судити по оформленню, графіках. Важливо, що співпадіння має бути повним, адже навіть незначні розбіжності у точках графіку та числах у завданні повністю змінюють малюнок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.4
Знаходимо правильну гістограму
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися