Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При покупці товарів та послуг досить часто доводиться стикатись з таким явищем як акції та знижки. Вони здебільшого корисні, адже дають можливість істотно зекономити кошти, однак, для дитини важливо правильно зрозуміти ту вигоду, яку вона отримає завдяки даній акції, або ж знижці на товар. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься текст задачки, де фігурують акції та знижки. Дитина читає, що саме збирається купувати герой історії та за якою початковою ціною. Знижка вказується здебільшого у відсотках від неї. Отже, дитина має зрозуміти, яку суму грошей заплатить покупець, якщо цією знижкою скористається. Варіанти відповіді знаходяться під задачкою. Коли дитина вибирає той, що вважає правильним, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічні дії. Кожна задачка супроводжується своїми повʼязаними з нею ілюстраціями. Для виконання цього завдання дитина має розуміти, що таке відсотки, як вони використовуються для зміни початкового числа. Наприклад, якщо заявлена знижка – це «20%», то це означає, що від кожної сотні гривень вартості товару слід відняти двадцятку, а від кожної пʼятидесятки – десятку. Варіанти відповіді всі досить різні, тож їх можна використовувати як підказку. Зрозуміло, що, якщо йде мова про знижку «10%» від «340 гривень», то сума покупки не може становити «20» або «450». Таким чином, завдяки цій вправі дитина поєднує і математичні знання, і цілком життєві практичні навички з користю для себе.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Знижки і акції
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися