Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У залежності від того, для чого конкретно використовуються діаграми, вони можуть приймати різного вигляду. Те, як в них виражається інформація, в якій формі та в якому вигляді, дає можливість віднести діаграму до того чи іншого виду. Наприклад, існують стовпчасті діаграми, які використовуються для наглядного порівняння кількох груп предметів тощо. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з ними. На екрані перед учнем міститься зображення стовпчастої діаграми – нової для кожного наступного етапу. У ній є стовпчики, кожен належить певному обʼєкту опрацювання, наприклад, означає площу різних країн. Висота стовпчика доходить до певної позначки, яка означає ту чи іншу площу чи висоту гір. Наприклад, один стовпчик сягає рівня «50 000», а другий – «60 000», тож другий, звісно, вищий, ніж перший. Над діаграмою міститься таблиця. В ній ті ж самі дані, що й у діаграмі, але виключно у числовому вигляді. Учень має порівняти таблицю та діаграму, яка має за табличними даними будуватись. Якщо діаграма повністю відповідає тому, що міститься у таблиці, це означає, що вона була збудована без помилок. Якщо неспівпадіння все ж є, це означає помилку у діаграмі. Дитина має зрозуміти, чи правильно та була складена. Навіть невелика помилка у одній цифрі сильно змінить висоту стовпчиків в діаграмі (і тому вони такі зручні – точність передає все, що потрібно), тож учню слід бути уважним. Коли він опрацює діаграму одного рівня, то пройде на новий етап до іншої таблиці та діаграми.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ь.2
Аналіз стовпчастих діаграм
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися