Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання та віднімання зі звичайними дробами – процеси досить специфічні. Кожне з попередніх завдань було присвячене одному з них: дитина або розвʼязувала приклади з дією додавання, або віднімала між собою звичайні дроби. Ця вправа підсумовує знання та навички по цій темі, адже у ході її виконання учень тренуватиметься в рамках одного прикладу виконувати обидві ці математичні дії. На екрані перед школярем міститься зображення дробу, який є відповіддю на такий приклад. Під робочою зоною з ним є кілька варіантів виразів, які б до цього дробу підходили. Елементи прикладів є звичайними дробами, які мають різні знаменники. Це – головна складність завдання. Додавання та віднімання – протилежні процеси, але вимоги у них однакові: дроби мусять мати однакові знаменники, які залишаються без змін при додаванні і відніманні, котре відбувається лише з чисельниками. Якщо ж знаменники різні, то дроби треба привести до спільного знаменника, перемноживши на відповідні числа обидві частини кожного дробу. Не є важливим, який знак знаходиться між дробами – «плюс» чи «мінус» – знаменник у них все рівно має бути один. Дитина шукає число, яке підходить на цю роль, після чого по черзі виконує множення з дробами, а вже після того, як дроби матимуть спільний знаменник, залишиться додати та відняти новоутворені чисельники. Учень виконує обчислення для кожного з виразів, після чого знаходить, котрий із прикладів підходить до наведеного результату. Перемістивши його до робочої зони, школяр проходить на новий етап вправи. Для того, щоб привернути увагу учня до виконання завдання, вправа має приємне та різноманітне ілюстративне оформлення.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.7
Дії зі звичайними дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися