Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення великих чисел є досить непростою математичною операцією. Виконання цієї дії вимагає великих зусиль по концентрації, адже доводиться виконувати ділення порозрядно. Крім того, доводиться також і запамʼятовувати остачу при діленні більших розрядів, аби перенести її на менші. Тому першим кроком на шляху до опанування ділення великих чисел стає виконання цієї дії з круглими числами. Це дасть змогу дитині звикнути до роботи з багатоцифровими математичними одиницями. На екрані перед учнем міститься зображення прикладу з багатоцифровими числами в якості як діленого, так і дільника, при чому дільник є числом значно меншим, ніж ділене. На кожному етапі знаходитиметься новий такий приклад. Дитина аналізує числа та подумки проводить дію ділення, після чого самостійно вписує результат, тобто частку, у порожнє поле під прикладом. Коли школяр це робить, то й проходить на новий рівень до іншого виразу. Виконання ділення круглих чисел відбувається наступним чином: від діленого треба умовно «забрати» стільки ж нулів, скільки їх було у дільника, після чого вже виконувати ділення з тими числами, які залишаться. Ділене та дільник для кожного рівня підібрано таким чином, щоб учню було легко виконати саму цю дію, і вся складність зводилась до концентрації уваги на розрядах. Це робить завдання більш простим для виконання і разом з цим – більш корисним для набування дитиною практичного досвіду у діленні багатоцифрових чисел. Крім того, кожен рівень завдання супроводжується ілюстраціями, які зображують персонажів, які, хоча й не мають безпосереднього звʼязку з темою ділення або математикою, але можуть урізноманітнити візуальний ряд вправи. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Ділення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися