Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Іноді в математиці дійсно трапляються теми, які в житті, в побутовій сфері не є актуальними, важливими та потрібними. Однак, геометрія однозначно не входить до цього списку. Велика кількість рукотворних обʼєктів мають у своїй основі досить прості геометричні фігури, а крім того, люди при розробці власних цих фігур надихались природними обʼєктами та формами, тож можна сказати, що геометрія оточує людей. У ході виконання цього завдання дитина стикнеться із ситуаціями, коли знання геометрії дійсно можуть знадобитись для вирішення тих чи інших нагальних питань. На екрані перед учнем міститься геометрична фігура – нова для кожного наступного етапу. Деякі її сторони вказані, деякі – ні. Відома довжина тих сторін, які потрібні для того, щоб відповісти на питання, що подається до фігури. Воно сформульовано над нею. Наприклад, дитина бачить перед собою прямокутну скатертину, де вказується довжина її двох перпендикулярних сторін. Пропонується стіл певно площі і ставиться питання: чи можна його, цей стіл, накрити такою скатертиною. Щоб знайти відповідь на це цілком життєве питання, необхідно використати знання геометрії, а саме – вміння обчислити площу чотирикутника. Щоб це зробити, треба довжину фігури помножити на її ширину, після чого результат порівняти з площею столу. Коли школяр вибирає правильний варіант відповіді на питання, що ставиться у завданні, то проходить на новий етап, де описуватиметься інша ситуація. Різноманіття обставин у поєднанні з різноманіттям фігур, з якими стикатиметься дитина у ході виконання завдання є тим, що посилює цікавість учня до вправи і геометрії в цілому. Крім того, необхідність використати різні знання, повʼязані з фігурами, робить це завдання таким, що узагальнює всі знання з цієї теми.     

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Геометрія в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися