Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожна доросла людина користується ними щодня, та й дитина теж нерідко ходить у магазин або користується транспортом, тож часто використовує гроші. Однак, так було не завжди. Цінність грошей є умовною, і люди не завжди використовували їх для обміну продуктами, речами й послугами. Колись був вкрай розповсюджений бартер – тобто натуральний обмін. Він і зараз грає певну роль у житті людини, але вже не таку значну. Цінність предметів, які обмінюють за бартером, часто не однакова, відповідно встановлюється щось на кшталт курсу. Наприклад, за один торт можна отримати при обміні «5» тістечок. Це цілком зрозуміло – торт значно більший, і якби використовувались гроші, він був би і дорожчим. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати натуральний обмін. На екрані перед школярем міститься зображення двох персонажів, які реалізують товарний обмін. У одного з героїв може бути лише один вид речей, тоді як хоче він інший. Між ними – робоча зона, де повідомляється про порівняльну вартість цих речей. Завдання полягає у тому, щоб перенести до робочої зони нижче ту кількість предметів, яка б дала їм можливість обмінятись тим, що в них є. Наприклад, у хлопчика є пісочний годинник, а у дівчинки – тістечко, і відомо, що за один годинник треба віддати два тістечка. Дитина переміщує тістечко з рук дівчинки до робочої зони між ними. Щоб можна було отримати пісочний годинник, учень передає хлопчику два тістечка. Коли школяр допомагає персонажам реалізувати обмін, то проходить на новий рівень завдання до інших опрацьованих обʼєктів та іншого курсу обміну.  А наявність різних персонажів та активна взаємодія з ними перетворює завдання на цікаву гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.2
Гра «Бартер»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися