Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ціна на речі не завжди лише збільшується. Інколи вона може й падати, наприклад, це стосується товарів, вартість яких коливається в залежності від сезону. Крім того, у багатьох магазинах часто відбуваються розпродажі – тобто оголошується суттєва знижка на цілу низку різноманітних товарів. Така знижка діє обмежений час, тож необхідно встигнути купити те, що треба. Аби не поквапитись і не спокуситись на непотрібну покупку, необхідно вміти вираховувати, на скільки впала ціна товару відносно його первинної вартості. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. Цього разу школяр допомагатиме не покупцю, а продавцю. На екрані перед учнем міститься зображення кількох товарів. Над ними – стара ціна, під ними – нова. Необхідно допомогти продавцю правильно розставити цінники зі знижками, які поки що розміщено у хаотичному порядку. Школяр аналізує зображення, порівнюючи послідовно первинну ціну на кожен товар та те, якою вона стала після знижки. Всього товарів три, стільки ж цінників з відсотками треба розприділити і поставити по своїм місцям, тому проблем із підрахунками не буде: учень може орієнтуватись за варіантами і використовувати їх як своєрідні підказки. Коли дитина знаходить відсоток знижки для першого товару, вибір для другого скорочується до двох кандидатів, а коли знаходить знижку для другого товару, то автоматично находить її і для третього. Така підказка дається учневі тому, що вираховувати відсоток від різниці між першим числом та другим є досить незвичним форматом роботи для школяра. Коли дитина розподілить всі цінники з відсотками знижки по відповідним товарам, то пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.6
Гра «Розпродаж»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися