Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 Робота з числами у даній вправі подається як своєрідна математична загадка, майже така ж цікава, як й текстова. Водночас це завдання є досить непростим, адже у ході його виконання учню необхідно подумки виконати кілька математичних дій, після чого опрацювати їх результат, щоб дізнатись остаточну відповідь для прикладу. На екрані перед школярем міститься зображення прикладу з раціональними числами в якості складових елементів. Числа можуть бути як додатними, так і відʼємними – в залежності від конкретного етапу вправи. Над прикладом міститься формулювання завдання, де вказується, що необхідно зробити з елементами виразу. Наприклад, треба ділене збільшити в пʼять разів, а дільник – збільшити втричі для одного етапу, а для другого – перший множник збільшити втричі, а другий – зменшити втричі. Школяр подумки виконує ці операції з кожним елементом виразу, після чого обчислює остаточний результат. Таким чином, дитині необхідно тримати в памʼяті дуже великий обсяг інформації: спершу виконати потрібні дії з першим елементом, потім, тримаючи в памʼяті результат обчислень, виконати потрібні дії з другим, а вже після цього з тим, що вийшло в результаті, виконати описану у прикладі дію, щоб вибрати остаточний результат з-поміж кількох варіантів, які вказуються під виразом. Ці варіанти служать орієнтирами і залишаються єдиною підказкою для школяра. Далі починається новий етап, де треба аналогічно опрацювати інший приклад, але зміниться не лише він, а й вимоги до того, що треба зробити з його елементами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.13
Гра «З'ясовуємо результат»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися