Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з грошима є досить важливою і відповідальною частиною дорослого життя. Одна з тем, яка повʼязана з цим, це кредити, банківські послуги тощо. Ця тема досить складна, тож з нею варто познайомитись до того, як починати працювати в цій царині в дорослому віці. Ця вправа присвячена кредитній ставці як явищу, котре повʼязане з відсотками. Для дорослих ця тема, можливо, надто серйозна, для дитини поки що це – лише цікава гра. Банк може видавати в кредит різні суми, але кредитна ставка завжди однакова тому, що йде мова про відсотки. «20%» від «10 000» та від «120 340» це різні числа, різні суми, але це завжди одна пʼята частина даної суми, тож умови по кредиту для всіх банківських клієнтів рівні, незалежно від того, про які суми йдеться – це те, що учень має зрозуміти зараз. На екрані є задача, яка розповідає ситуацію, що повʼязана з кредитами, ставками та відсотками. В ній описується сума, яку взяли в кредит, а також те, скільки грошей вказаний персонаж має повернути та через який строк. Дитина бачить початкову суму, а також ту, яку слід надати банку через місяць, півроку, рік – в залежності від умов. Учень має за допомогою різниці між ними вирахувати кредитну ставку. Коли школяр це робить, то вказує результат обчислень у відсотках у порожню клітинку під задачею. Поряд міститься ілюстрація, що зображує персонажа, про якого йде мова, тож учень допомагає цьому герою, а це посилює ігровий аспект вправи. Завдяки цій вправі дитина не лише знаходить новий спосіб використання своїх знань про відсотки, а й дізнається щось нове, адже тепер школяр знатиме, що кредитна ставка – це відсоток від суми, який клієнт банку має повернути додатково до тих грошей, які він взяв у борг. Так цьому дитина дізнається, як використовуються відсотки у житті.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Кредитна ставка
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися