Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення багатоцифрових чисел, попри те, що дитина вже мала справу з виконанням цієї математичної дії раніше, є не таким вже й простим ділом. Справа в тому, що при множенні кожна цифра (тобто кожен розряд) першого числа множиться на кожну цифру другого. Потім результати такого множення додаються. У ході виконання цього дитина має памʼятати, що в залежності від розрядності таких проміжних множників змінюється й розрядність добутку. Тож доводиться тримати в памʼяті досить великий обсяг інформації паралельно виконуючи математичну дію, яка вимагає певної зосередженості. Відтак, щоб із часом учень навчився швидко, без проблем та помилок і впевнено множити пару двоцифрових чисел, треба послідовно підійти до вивчення цієї теми. Якщо у попередній вправі школяр тренувався множити двоцифрові числа, маючи підказку у вигляді частково заповнених проміжних етапів, то тут таких підказок вже не буде, але й точний добуток школяр знайти не мусить. Натомість його завдання полягає у тому, щоб визначити кількість цифр у остаточному добутку, тобто те, скільки там буде розрядів. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового прикладу з дією множення, де обома множниками є двоцифрові числа. Під робочою зоною подається кілька варіантів того, скільки цифр має добуток. Дитина має оцінити обидва множники, порівняти числа, які є в різних розрядах обох елементів прикладу, подумки виконати множення хоча б приблизно. Таким чином школяр і зможе «на око» визначити кількість розрядів добутку, що є першим кроком до самостійного множення великих чисел. Ця вправа корисна також і для розвитку аналітичних здібностей та концентрації. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.3
Множення багатоцифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися