Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вивчення будь-якої теми у математиці відбувається за принципом «від простого до складного», тобто поступово, навіть якщо не змінюється характер опрацьованої дії, зростає складність конкретного випадку її застосування. Це цілком справедливо для множення: базові принципи виконання його незмінні, але приклади ускладнюються за рахунок зростання множників. Однак це – лише один із варіантів такого ускладнення. Інший варіант ускладнення, не менш важливий для практичного використання, це множення кількох чисел. У ході виконання цього завдання дитина множитиме як мінімум три числа в рамках одного прикладу. На екрані міститься зображення математичного прикладу з дією множення та трьома числами. Оскільки множити кілька чисел в межах одного виразу досить непросто, лише один із множників буде двоцифровим числом, тоді як пара інших – одноцифрові. Крім того, приклад надається у рядок, а не у стовпчик, без якихось додаткових підказок, які повʼязані зі структурою та послідовністю множення. Учень виконує дію множення послідовно: спочатку з однією парою чисел, а після цього перемножує добуток та останнє, третє число. При цьому дитина має можливість скористатись переставною властивістю множення. Переставна властивість множення стверджує, що від зміни множників місцями добуток не змінюється, як від зміни доданків не змінюється сума. Наприклад, вираз має такий вигляд: «8х3х21». Дитині простіше спочатку помножити трійку та число «21», а вже потім добуток множити на вісімку. Таким чином учень закріплює вміння користуватись властивостями множення на практиці. Коли школяр знаходиться правильну відповідь, то проходить на наступний етап завдання, де треба знайти добуток нового прикладу із трьома множниками.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.14
Множення більш ніж двох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися