Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якщо попереднє завдання мало на меті дозволити дитині звикнути до дійсно великих чисел для опрацювання, то ця вправа вже не робить ніяких полегшень – у ході її виконання школяр множитиме двоцифрові числа, кожен розряд яких має якусь цифру, відмінну від нуля, тож виконати її буде не так вже й легко. Допомагає формат подачі інформації. На екрані перед учнем міститься не просто пара множників, а приклад, елементи якого розташовані у стовпчики. Більше того, оскільки дія множення виконується за розрядами, її проілюстровано й показано проміжний її етап. Згідно з правилами множення кожна цифра першого числа перемножується з кожною цифрою другого один раз. Відповідно, якщо йде мова про роботу з двома двоцифровими числами, добуток після множення першої цифри треба просто додати з добутком після множення другої цифри, правильно розмістивши розряди один під одним. У прикладі, який знаходиться перед учнем, це вже зроблено. Більше того, деякі розряди вже містять ті цифри, які там мають бути. Дитині залишається закінчити цей приклад. Коли школяр вписує потрібні цифри у порожні клітинки, йому залишається лише дати остаточну відповідь – і пройти на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій. Таким чином, у цій вправі досить часто зустрічаються підказки, а тому виконання її не буде для школяра великою проблемою. Крім того, кожен етап супроводжується й додатковими малюнками, які змінюються разом із числами. Ці ілюстрації урізноманітнюють завдання. Важливо також, що, хоча числа й змінюються, множниками (причому обома) виступають завжди двоцифрові числа. Завдяки виконанню цієї вправи уччень тренується у множенні багатоцифрових чисел та запамʼятовує алгоритм виконання цієї дії.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Множення двоцифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися