Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що таке множення, як відбувається цей процес, та має певні практичні навички у цьому. Тепер учень працюватиме з числами значно більшими, ніж раніше. Принцип множення не змінюється, нічого істотно нового в саму структуру цієї дії не приноситься, але множення багатоцифрових чисел залишається досить непростим, якщо обидва множники – тисячі та десятки тисяч. Ця вправа відкриває низку завдань, які присвячені множенню таких великих чисел, і починати цю тему слід з відносно простих прикладів. У ході виконання цього завдання учень тренуватиметься множити багатоцифрове число на круглі числа, де обидва множники мають як мінімум чотири-пʼять цифр. На екрані міститься зображення прикладу з такими числами. Приклад описується словами, тож більше нагадує текстову задачку, хоча він й не має сюжету. Словесне оформлення має урізноманітнити цю тему, адже у школі дитина здебільшого стикається зі звичайними прикладами – а така одноманітність набридає. Отже, школяр згідно з умовами завдання має помножити два числа, одне з яких – кругле. Учень, знаючи головний принцип множення, обчислює результат цієї дії подумки – і вводить добуток у порожнє поле під прикладом. Дитина знає: якщо помножити «23 908» на «10 000», треба просто дописати до першого числа пʼять нулів, щоб вийшло «239 080 000». Завдяки цій вправі школяр звикає працювати з такими величезними числами, сприймаючи їх більш конструктивно. Крім того, кожен приклад ще й супроводжується зображенням персонажа, котрий не повʼязаний з математикою, однак, робить завдання більш інтерактивним, насиченим образами і цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.1
Множення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися