Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа дозволить дитині навчитись більш впевнено працювати з нерівностями, де представлені мішані числа, тобто такі, які містять як ціле число, так і дріб. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з такими нерівностями без додаткових візуальних підказок на кшталт числової прямої, або інших орієнтирів. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нерівності з невідомим «ікс». По інший бік від знаку «більше» або «менше» знаходиться мішане число. Важливо, аби дитина проявила уважність: під цим знаком може бути ще одна рисочка. Якщо вона там є, значить під невідомим може ховатись і те саме число, з яким його порівнюють. Отже, завдання, яке стоїть перед дитиною, полягає у тому, щоб вибрати з-поміж варіантів мішаних чисел, які зображуються під нерівністю, такі, що їй підходять, тобто можуть замінити собою «х». Варіанти розташовані на повітряних кульках. З іншого боку від нерівності знаходиться зображення дитини. Кульки з тими числами, що підходять, треба передати цьому персонажу. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де треба виконати аналогічний набір дій, але умови будуть іншими, як й числа для опрацювання, хоча вони завжди матимуть як дробовий, так і цілий компоненти. Отже, як порівнювати мішані числа? Перш за все, необхідно порівняти цілий компонент. Переходити до дробового має сенс лише тоді, коли цілі числа однакові. Якщо це так, то необхідно проаналізувати дроби наступним чином: якщо знаменники однакові, то той дріб більший, чий чисельник більший; якщо знаменники різні, а чисельники однакові, то той дріб більший, чий знаменник менший; нарешті, якщо всі елементи дробів різні, то необхідно їх привести до спільного знаменника і вже тоді порівнювати чисельники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.13
Нерівності з мішаними числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися