Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Внаслідок різних економічних явищ ціна на більшість видів товарів поступово росте. Таке подорожчання є природним явищем, хоча його темпи й вказують на ефективність економіки – чим менше подорожчання і чим повільніше воно відбувається у порівнянні зі зростом доходів населення, тим успішнішою є економіка країни. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься опрацьовувати це явище. Його особливість у тому, що при подорожчанні частіше за все ціна на певний товар вказується з урахуванням відсотків, на які відбулось збільшення вартості, відсотків від початкової ціни. Відповідно можуть виникнути проблеми з тим, щоб визначити рівень збільшення ціни у гривневому еквіваленті. Щоб цей процес не викликав проблем, ця вправа присвячена саме йому. На екрані перед дитиною міститься зображення кількох різних товарів. Всі вони належать до одної групи предметів, але відрізняються між собою, а тому і ціна на них була різною від початку, і є різним відсоток, на який ця ціна зросла для кожного з товарів. Над малюнком цих речей міститься формулювання завдання, де вказується, що саме треба знайти: той предмет, який подорожчав найбільше, або той, що подорожчав найменше. Дитина аналізує кожен випадок окремо та вираховує, на скільки гривень зросла ціна кожного товару. Для цього школяр виконує обчислення з його початковою вартістю та відсотком, на який вона зросла, що вказується під малюнком. Коли школяр дізнається, на скільки товар подорожчав у гривневому еквіваленті, то переходить до наступного, тримаючи в памʼяті результати попередніх обчислень. Коли дитина вибирає серед них такий, що відповідає на задане питання, то проходить на новий етап, де треба буде виконати аналогічний набір дій з іншими товарами. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Подорожчання товару
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися