Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівняння – один із найбільш ефективних засобів вивчення різноманітних математичних тем. Стикаючись з тими чи іншими випадками, дитина порівнює їх, порівнює результати виконання різних дій – і завдяки цьому знання набувають більшої цілісності. Це цілком справедливо й для ділення, якому присвячена ця вправа. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, яка виглядає досить приємно та має сюжетне оформлення. Наприклад, вона може виглядати як джунглі, по деревах яких стрибають симпатичні мавпочки, які складають компанію дитині. На цьому фоні є кілька прикладів з дією ділення. Ділене та дільник у кожному з цих виразів інші. Над робочою зоною міститься формулювання завдання, де вказується критерій пошуків, наприклад, треба вибрати всі приклади, що дають в результаті частку, більшу, ніж «50». В такому випадку дитина має проаналізувати та порівняти всі ці вирази, виділяючи ті, що підходять під цей критерій. При цьому частку для кожного конкретного прикладу знаходити не обовʼязково – учень не має виконати ділення з кожним потрібним виразом, а лише вибрати їх. Тож школяр має не стільки розділити одне число на інше, скільки оцінити майбутній результат цієї дії. Коли дитина вибирає всі приклади, що підходять під цей критерій, то проходить на новий етап завдання, де будуть не лише інші вирази для опрацювання, а й інше формулювання завдання. Завдяки цій вправі учень дізнається, що при виконанні ділення важливим є не те, наскільки великим або малим є ділене, а взаємозвʼязок між ним і дільником. Наприклад, якщо «150» розділити на «3», частка буде більшою, ніж «50», а от якщо «300» розділити на «30», то меншою. Хоча спочатку дитина й буде вимушена виконувати ділення для кожного виразу, поступово вона навчиться «на око» визначати потрібні.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Порівняння виразів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися