Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вирази, які містять у собі буквені та цифрові елементи, діляться на дві великі частини. Оскільки цифри мають певне стале значення, передаючи те чи інше досить конкретне число, вони називаються у таких виразах коефіцієнтами – тобто елементом цілого, який відрізняється певною стабільністю. Буквений коефіцієнт не має конкретного значення – за ним може ховатись буд-яке число, яке задовольняє в умовах виразу. Тому буквена частина називається змінною. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з коефіцієнтами, порівнюючи їх між собою. На екрані перед учнем міститься зображення двох виразів. Обидва мають як числовий, так і буквений елементи. Між ними – порожня клітинка, куди треба поставити один зі знаків: або «більше», або «менше», або «дорівнює». При цьому порівнювати треба лише коефіцієнти. Тут є важливий нюанс: порівнювати змінні, маючи не рівняння, а лише вираз із коефіцієнтом у вигляді множника або, скажімо, доданка, неможливо. Невідомо, яке саме число ховається за тою чи іншою літерою. В одному прикладі «а» буде більшим, ніж «b», а в другому – навпаки, адже числа, які можна підставити замість літер змінюються з кожним виразом. Тому, порівнюючи коефіцієнти, дитина має взагалі не звертати увагу на ті змінні, що знаходяться поряд з числами. В результаті завдання перетворюється на звичайне порівняння чисел, однак, працюючи з новою для себе термінологією, учень вчиться й сприймати вирази по-новому, звертаючи увагу на той звʼязок, який є між коефіцієнтом та змінною. Тому це завдання при всій його простоті має істотне значення для розвитку вміння дитини працювати з буквеними математичними виразами.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Порівнюємо коефіцієнти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися