Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з числовою прямою не обовʼязково повʼязана безпосередньо з роботою з числами. Іноді обʼєкти, що можуть на ній розміщуватись, можуть приймати форму умовних буквених позначень. Це відбувається для того, щоб показати: не є важливим те, які цифри та числа ховаються за даними літерами; натомість важливо, де ці букви знаходяться. У такому випадку числа все рівно використовуються, але лише як орієнтири. Таку форму роботи матиме учень у ході виконання цього завдання. На екрані перед дитиною міститься зображення числової прямої, а точніше певного її відрізку – нового для кожного наступного етапу вправи. На ній вказано кілька чисел, а між ними – літери, що розташовані на щаблях між числами. Літери означають дроби, але самі дроби не називаються, адже це не є потрібним в контексті вправи. Над робочою зоною з числовою прямою міститься формулювання завдання, де вказується певна числова рівність. Дитина має підібрати всі літери (а їх може бути кілька), які задовольняють цю рівність. Для цього  використовує числа, вказані у рівності, як рамки для визначення потрібних символів на робочому полі. Учень шукає всі букви, які позначають дроби, більші, ніж мінімум рівності та менші, ніж її максимум. Коли школяр виділяє всі потрібні символи, то проходить на новий етап вправи, де буде не лише новий набір чисел, а й нова рівність для опрацювання. Дана вправа розвиває уважність та дозволяє учню краще зрозуміти значення дробів, які хоча й не використовуються у вправі самі по собі, але дитина розуміє, що їх ці літери й передають. Більше того, завдяки виконанню цього завдання школяр також розуміє, що числа, які використовуються у дробах, для того й потрібні, аби показати місце мішаного числа без числової прямої.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.12
Порівнюємо за числовою прямою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися