Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже має певний досвід в оцінці елементів прикладу з дією ділення, де елементами прикладу є звичайні дроби. Однак, досі учень був більше зосереджений на пошуку конкретного результату таких прикладів. У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься групувати вирази, що мають дію ділення та дроби в якості дільників та ділених, відповідно до того, який результат є у кожного з цих виразів. На екрані міститься зображення робочого поля з кількома прикладами, розкиданими по ньому. Ці вирази завжди мають дію ділення, завжди працюють зі звичайними дробами, але вони різні в усьому іншому. Також там знаходиться зображення казкового персонажа, який урізноманітнює завдання та робить його більш цікавим. Над робочою зоною міститься формулювання критеріїв пошуку. Наприклад, необхідно серед всіх прикладів знайти той один, результат якого є більшим, ніж одиниця. Спершу учню доведеться виконувати ділення для кожного прикладу окремо, щоб визначити потрібний. Потім, коли школяр рухатиметься між рівнями і переходитиме до іншого набору виразів, дитина навчиться «на око» визначати приблизний результат – не точно вираховувати чисельник і знаменник, а порівнювати частку з вказаним у завданні орієнтиром. Наприклад, частка є більшою, ніж одиниця, якщо чисельник цього дробу більший, ніж знаменник. При діленні чисельник діленого множиться зі знаменником дільника, а знаменник діленого – з чисельником дільника. Тому, щоб оцінити пропорції чисельника та знаменника частки, учню необхідно навчитись подумки оцінювати результат такого множення, а це тренує памʼять, концентрацію та робить навички ділення дробів більш впевненими у використанні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.9
Приблизне значення виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися