Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Одне й те саме число може бути результатом обчислення для великої кількості різних виразів. Наприклад, число «16» є результатом додавання «10» та «6», множення «2» та «8», віднімання від «20» числа «4» та ділення «32» на «2» – і це лише маленька частинка можливих варіантів. Відповідно абсолютно різні приклади з різними числами у своєму складі та різними діями або набором дій можуть бути однаковими за остаточним результатом. Це явище досить цікаве, особливо для дитина, яка поки що сприймає кожен приклад як ізольований обʼєкт, який існує як би сам по собі. Ця вправа демонструє взаємозвʼязок між виразами та тим, що входить до них. На екрані перед учнем міститься зображення каркасу рівності. Є дві робочі зони, поки що порожні. Між ними – знак «дорівнює», який означає, що зміст обох зон є однаковим. Туди треба перемістити не числа, а цілі приклади з кількома різними елементами та, що важливо, різними діями. Хоча за всіма складниками ці приклади відрізняються між собою, результат у них однаковий. Такі вирази учень має знайти з-поміж наданих нижче варіантів. Потрібних виразів лише пара, тоді як варіантів, які претендують на місця у каркасі, вдвічі більше. Дитина має виконати обчислення, вказані у цих виразах, щоб знайти результат для кожного – і знайти пару виразів з однаковою відповіддю. Коли школяр це робить, то переміщує потрібні приклади до каркасу. Приклади є досить простими, однак, учню доведеться подумки виконувати множення, ділення, додавання та віднімання з числами, іноді – з багатоцифровими, тож ця вправа стимулює зосередженість та концентрацію. Крім того, виконуючи дії з другим прикладом, дитина має памʼятати результат першого, розвʼязуючи третій – памʼятати і перший, і другий і так далі. Для розвитку памʼяті це завдання є корисним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.11
Вибираємо рівні за значенням приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися